סים לרכב שמשנה את כללי המשחק

אם דגם הרכב שברשותך יוצר בעשור האחרון, סביר מאוד להניח שנתקלת בחריץ ייעודי לכרטיס סים לרכב בלוח המחוונים שלך. ייתכן ששאלת את עצמך למה בכלל זה נדרש. אחרי הכול, לכולנו יש סמארטפונים עם חבילות גלישה ועולה השאלה האם הרכב זקוק לאינטרנט משלו. כפי שמיד נראה, ישנם הרבה סיבות מצוינות לרכוש סים דאטה לרכב ומדובר בהרבה יותר מעוד פינוק או פריט יוקרה. עם היישום הנכון, חוויית השימוש שלנו ברכב עשויה להיות משמעותית. המומחים של סים טופ ריכזו עבורך כאן כמה עובדות שכדאי לדעת על השימוש בכרטיסי סים ברכבים וממליצים עבורך על פתרון משתלם במיוחד. 

למה משמש סים לרכב?

אם עדיין לא עשית שימוש בסים דאטה לרכב, סביר להניח שבכל פעם שהזדקקת לאינטרנט ברכב שלך, הפעלת פשוט נקודה חמה מהסמארטפון. כל עוד מדובר רק בפתרון עבור הנוסעים המעוניינים לגלוש, לצפות בתכנים ולהשתמש באפליקציות במהלך הנסיעה, ייתכן מאוד שזה יספיק. עם זאת, זוהי הסיבה הזניחה ביותר להתקין אינטרנט לרכב.

ניתן להשתמש בסים לרכב כדי ליהנות ממגוון היתרונות שמגיעים עם רכב שמציע תכונות קישוריות. האינטרנט היציב הפועל ברכב יאפשר לך לשמור את הרכב שלך מחובר בכל עת לאפליקציות ייעודיות כמו Android Auto או Apple CarPlay. בנוסף, החיבור לדאטה יאפשר לך לאתר את מיקום הרכב שלך בכל עת דרך המכשיר הנייד. רכבים התומכים בחיבור סים יציעו לך לרוב פיצ'רים רבים ומגוונים שיאפשרו לך לקבל נתונים חשובים בזמן אמת אודות מצב התנועה, תקלות ברכב ועוד ידע שימושי רב נוסף במגוון תחומים.

האם סים לרכב הכרחי?

על אף כל היתרונות שמנינו בשימוש בסים לרכב, עדיין לא השבנו לחלוטין על השאלה מדוע לא ניתן להסתפק בנקודה חמה ניידת כדי ליהנות מכל היתרונות הללו. אלו כמה נקודות שכדאי שניקח בחשבון.

אינטרנט לרכב יציב ואמין בכל רגע

היתרון המשמעותי ביותר בשימוש בסים ייעודי עבור הרכב שלך הוא שניתן ליהנות מגלישה יציבה ואיכותית ללא כל תלות במכשירים הסלולריים שלך. לא משנה אם שכחת את המכשיר בבית, אם חבילת הגלישה שלך מתקרב לסופה, או אפילו אם הנקודה החמה אינה יציבה, יש לך בכל רגע תשתית אינטרנט איכותית בתוך הרכב. חשוב שניקח בחשבון שלעתים קרובות, נקודות חמות עשויות להיכבות או להציע מהירות גלישה נמוכה יחסית לזו של שימוש ישיר במכשיר. מעבר לעובדה שזה מסורבל ולא נוח, זה עלול גם להפר את תשומת הלב שלנו בנהיגה.

 

להוריד את העומס מחבילת הגלישה שלך

האדם הממוצע נוהג ברכב כשעתיים ביום. רוב הזמן, נעשה שימוש באפליקציות כבדות יחסית. העומס על חבילת הגלישה עשוי להיות רב ולעתים קרובות, אנו עשויים לגלות שהיא כבר לא מספיקה לנו. הכנסת סים לרכב תאפשר ליהנות מכל יתרונות השימוש באינטרנט במהלך נסיעות ללא צורך להשתמש בחבילה במכשיר שלך.

הפתרון האידיאלי לנסיעות ארוכות

החיבור החזק והיציב ברכב יאפשר לכל הנוסעים להתחבר ל-Wi-Fi איכותי במהלך הנסיעה ולצרוך תוכן במשך שעות ללא הפרעה.

אינטרנט לרכב מעולם לא היה נגיש ומשתלם כל כך

כעת, נשארה רק דילמה אחת ליישב – איך נבחר בסים שיעניק לנו תוצאות טובות ואמינות במחיר ראוי. במקום לפנות אל חברת הסלולר שלך, להוסיף קו ולשלם מחיר חודשי גבוה, סים טופ מעמידה לרשותך פתרון נוח, משתלם ובמינימום כאבי ראש. אנו מציעים מגוון רחב של חבילות לכרטיסי סים פריפייד בנפחי גלישה של 50-200 ג'יגה שיאפשרו לך ליהנות מחבילות נדיבות במיוחד למשך תקופות ארוכות. תשלום חד פעמי יאפשר לך ליהנות מגלישה במשך חודשים ארוכים וליהנות מכל היתרונות של אינטרנט לרכב במינימום מאמץ ומחיר.

לכמה זמן תספיק לי החבילה?

למעשה, זה תלוי בעיקר בך ובדפוסי השימוש שלך. בין אם השימוש שלך ברכב צורך כמות נתונים גבוהה או מתונה, בסופו של יום המחירים ברכישת כרטיס פריפייד תאפשר לך לשלם פחות על כל מגה של נתונים שייצרכו.

האם ניתן לחדש את החבילה?

בהחלט. אין כל צורך לזרוק את הכרטיס ולקנות חדש לאחר שהחבילה תיגמר. ניתן להטעין אותו מחדש בקלות בתהליך תשלום מהיר ונוח. לאחר בחירת החבילה המועדפת, הכרטיס יחזור מיד לשימוש.

לצפייה בחבילות כרטיס סים דאטה לחץ כאן

Sky
סים לגלישה באינטרנט
ללא דמי מנוי חודשיים וללא התחייבות
מתאים לרכב, מודם סלולארי, שער חשמלי, מצלמות אבטחה החל מ-149 ש"ח
WE4G
החל מ-69 ש"ח
סים נטען ברשת we4g
80GB גלישה 3,000 דקות שיחה והודעות בונוס 200 דקות שיחה לחו"ל
משלוח חינם עד הבית!
partner
טסים לחו"ל?
Bigtalk Passport
הכי טוב הכי משתלם לגלוש בחו"ל

חברות תקשורת

200GB

בתוקף 36 חודשים או לחילופין ניצול היתרה

אינטרנט מהיר ואיכותי
ניתן לבצע טעינה חוזרת לכרטיס
משלוח חינם עם שליח עד הבית

100GB

בתוקף 36 חודשים או לחילופין ניצול היתרה

אינטרנט מהיר ואיכותי
ניתן לבצע טעינה חוזרת לכרטיס
משלוח חינם עם שליח עד הבית

100GB

בתוקף 24 חודשים או לחילופין ניצול היתרה

אינטרנט מהיר ואיכותי
ניתן לבצע טעינה חוזרת לכרטיס
משלוח חינם עם שליח עד הבית

50GB

בתוקף 24 חודשים או לחילופין ניצול היתרה

אינטרנט מהיר ואיכותי
ניתן לבצע טעינה חוזרת לכרטיס
משלוח חינם עם שליח עד הבית

האתר פעיל  24/7